Przeszczep wątroby to coraz częstszy przypadek,dowiedz się dlaczego

KONTAKT

Tomaszów Mazowiecki - Dodane przez vitagrazyna (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Przeszczep wątroby to coraz częstszy przypadek,dowiedz się dlaczego

Ostatnie afery z produkcją wędlin ze spleśniałego mięsa i powtórnej produkcji są bardzo niebezpieczne dla ludzi,bo mogą spowodować raka jak i marskość wątroby w ciągu roku!,białaczkę i inne ciężkie choroby i to w krótkim czasie.Aflatoksyna uważana jest za substancję o działaniu mutagennym i rakotwórczym, a przez to za jedną z przyczyn pierwotnego raka wątroby, zwłaszcza u tych osób, które przeszły wirusowe zapalenie wątroby typu B.
Pleśnie wytwarzają jedne z najbardziej toksycznych znanych nam substancji czyli mykotoksyny, szczególnie szkodliwe dla małych dzieci.
Niektóre pleśnie wytwarzają bardzo toksyczne substancje, a nawet jedne z najsilniejszych, znanych nam trucizn. Do nich należy AFLATOKSYNA.
Testy dr H.R.Clark potwierdzają obecność aflatoksyny w wielu przypadkach raka, w chorobach wątroby, a szczególnie w przypadku jej obumierania i marskości. Stąd taki wzrost przeszczepów wątroby u dzieci i dorosłych.
Stare ziemniaki, kukurydza, pszenica, zagęszczone soki owocowe, lody, cukierki, piwo (powód raka układu moczowego), ciastka, soki pitne, stare warzywa - wszystkie te produkty zawierają duże ilości pleśni, ich zarodników, toksyn i szkodliwych enzymów produkowanych przez grzyby. Grzyby te szkodzą człowiekowi bezpośrednie, jak też są coraz częściej sprawcami zastraszającej ilości rosnącej liczby alergii czy chorób nowotworowych.
Wystarczy jeden spleśniały orzeszek ziemny, pistacjowy, jakiś owoc lub warzywo, aby skazić całą dostawę soku, dżemu lub innego produktu. Mimo, iż są metody na wyeliminowanie pleśni (np. jej odcięcie), to nie można tego zrobić z produktami jej metabolizmu - toksynami, które w pożywieniu muszą zostać zneutralizowane w naszym organizmie, dopiero przez wątrobę.
Z powodu silnej toksyczności, już niewielka ilość mykotoksyn, potrafi zatrzymać prawidłową pracę wątroby na kilka dni! Zastosuj Liver Aid,najlepszy preparat na problemy z wątrobą!
By pozbyć się tych wrogich dla organizmu toksyn należy w pierwszej kolejności zastosować Liquid Chlorophyll. Dzięki chlorofilinie zawartej w preparacie możemy odtruć organizm z nagromadzonych toksyn. Produkt ten zawiera chlorofilinę sodowo-miedziową uzyskiwaną z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofiliny odgrywają ważną rolę w detoksykacji organizmu. Chlorofil oraz chlorofilina są w stanie tworzyć związki z pewnymi chemikaliami o właściwościach rakotwórczych.
Zdolność wiązania przez chlorofil lub chlorofilinę potencjalnych karcinogenów, np. węglowodorów aromatycznych występujących w dymie papierosowym, niektórych aminokwasów heterocyklicznych znajdujących się w gotowanym mięsie, a także aflatoksyny-B1, zmniejsza ich absorpcję z przewodu pokarmowego oraz redukuje kumulację w tkankach. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. Badania przeprowadzone na zwierzętach wskazują, że suplementacja chlorofiliną może istotnie zmniejszać ryzyko uszkodzeń organizmu wywołanych przez wolne rodniki, chemiczne czynniki rakotwórcze oraz szkodliwe promieniowanie.
Ale,gdy stykasz się z tymi zjadliwymi pleśniami na co dzień zastosuj koniecznie kurację oczyszczającą organizm Paraprotex-em i i wspomagającymi produktami o których możesz poczytać na mojej stronie.
Wzrost chorób nowotworowych w Polsce,świadczy o braku świadomości ludzi o zagrożeniach zdrowia spowodowanych wszechobecnymi grzybami,pleśniami i toksynami w naszym organizmie.Nie szukaj rozwiązania dopiero,gdy usłyszysz,że masz marskość czy raka wątroby,bo wtedy może być już za późno.Liquid Chlorophyll to 0,5 l butelka i w cenie klubowej kosztuje 120 zł i wystarcza na dłuższy czas.

Mapa Tomaszów MazowieckiProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przeszczep wątroby to coraz częstszy przypadek,dowiedz się dlaczego ,160 zł


Polecane, ciekawe strony z Tomaszowa Mazowieckiego. Prowadzisz serwis o Tomaszowie Mazowieckim lub zwiazany z Tomaszów Mazowiecki - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiat Tomaszowski !Zobacz stronę Tomaszów Mazowiecki !Zobacz stronę Portal Tomaszowa !Zobacz stronę Tomaszow.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tomaszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego: Piotrków Trybunalski ogłoszenia - Opoczno darmowe ogłoszenia - Łódź ogłoszenia bezpłatne - Pabianice ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tomaszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj